Sayfalar

11 Eylül 2012 Salı

Barış Çağan'ın Nodülü

Geçtiğimiz hafta DEÜ Endokrinoloji bölümünde randevumuz vardı ve maaile gittik hastaneye.

Poliklinikte her ay doktor değişiyormuş ve bu seferki doktorumuz 2 ayda bir kontrole gelmemize gerek olmadığını, nodülün boyutlarının küçük olduğunu söyledi. Ultrason istedi ama birkaç ay sonraya alın dedi. Biz de 2 Kasım saat 11:40'a ultrason randevumuzu aldık.

Ufak bir gerginlik de yaşadık, zira doktor ultrason istemi yazmayı da ilk başta  reddediyordu, bir daha geldiğinizde yazarım dedi. Ben de ısrar ettim, siz istemi yazın, biz bir dahaki gelişimizde sonucunu gösteririz, bugün buraya boşuna gelmiş olmayalım dedim. Doktor hanım da reddetti talebimi, erkenden istem yazmaya gerek yokmuş! Bu sırada kocam hafiften gerildi, ses tonu yükseldi! Doktor hanım biraz tırstı mı ne! Bu konuda söyleyecek çoook sözüm var da yeri ve zamanı değil.

İnşallah her şey yolunda gider.

Hastaneye gittiğimizde kendimi kötü hissediyorum! Hani hep söylenir ya Allah düşürmesin eksikliğini de göstermesin diye, gerçekten çok doğru! Hele insan çocuğunun rahatsızlığı nedeniyle doktora gidince, daha da gergin oluyor... Allah'ım evlatla sınamasın, çekilmedik dert vermesin!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder