Sayfalar

30 Temmuz 2013 Salı

Denizanası Çarpması Hakkında

Kuşadası Kuştur Plajında denize girdiğimiz gün, canım tatlı kocam acıyla denizden çıktı. Dizi yol yol kabarmış ve kızarmış! Sanki kızgın yağ dökmüşsün gibi yanıyor dedi. Hep seni buluyor böyle şeyler dedim. Etraftaki insanlara ne iyi gelir diye sorduk, öğrendiklerimizi uyguladık!

1- Amonyak : Nerede bulunur? Çişte! Ha bire çişim geldiiii diyen oğluşun çişi beklenir beklenir beklenir. Nihayet beklenen gelir, uygulama başarıyla gerçekleştirilir. İşe yarıyor mu? Kocamın dediğine göre evet!

2- Cola : Çiş beklenirken yaranın üstüne cola dökülür, 10 dakika bekletilir, kredi kartı ile kazınır. İşe yarıyor mu, kocamın dediğine göre evet!

3- Yosun : Nerede bulunur? Deniz içindeki kayaların üstünde. Toplanan yosunlarla sokulan yer bir güzel ovulur. İşe yarıyor mu, evet! Yosunları toplarken denizanası beni de çarptı! Topladığım yosunlardan bir kısmını kendim için kullandım. Çiş ve colaya gerek kalmadı ama bacağımda yol yol sanki bıçakla çizilmiş gibi yanıklar yaralar oluştu. Taş gibi de sertleşti. Üzerinden günler geçti, hala ağrısı var. İnşallah iz kalmaz.

Eeeee hep seni mi buluyor dersen kocaya, denizanası gelir seni de bulur!

Bizim uyguladığımız ve başarılı sonuçlar aldığımız yöntemler bunlardı. Bilmekte fayda var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder