Sayfalar

6 Eylül 2013 Cuma

Evlilik Yıldönümü

Geçen hafta Deniz Baran kulağım ağrıyor dedi. Anneannesindeydik, ateşi de hafiften vardı. Barış'ı uyuttum, anneanneye emanet ettim, Deniz'i doğru DEÜ acile götürdüm. Hafif bir enfeksiyon varmış. Doktor antibiyotik verdi. Hastane dönüşü Kipa Playbarn'a gittik. 5 saatlik oyun hakkı satın almıştık. Aman şükür sonunda bitirebildik. Neredeyse 1 sene oldu alalı ama Deniz Baran orayı hiiiiççç sevmediği için zor bitirdik hakkımızı!
Antibiyotikleri kullandım. Deniz iyileşti. Hatta geçtiğimiz haftasonu tekrar İpekkum'a bile gittik. 31 Ağustos'ta evliliğimizin 11 yılını doldurduk, 12. yıla merhaba dedik.
Yine Aksel aile pansiyonunda kaldık. Bu sefer 2 gece kaldık. Gündüz bol bol yüzdük, 31 ağustos akşamı mangal yaptık. Sonra da Doğanbey Çarşısına gezmeğe gittik. Ama arabada iki oğluş da uyudu.
Biz de arabadan inmeden geri döndük. Yolda kocam bir pasta aldı ve apartın balkonunda pasta kesip yedik. Ertesi güne Deniz'e de kaldı. Barış pasta yemiyor henüz.Böylelikle iki küçük çocuklu bir ailenin evlilik yıldönümü kutlaması anca böyle olur diyerek güldük.


Pazar akşamı yine Doğanbey Çarşısına gezmeğe gittik. Hay keşke gitmez olaymışız. Deniz Baran saçma sapan bir oyuncak için yerlerde tepinip ağladı. İlle de savaş uçağına bir kez daha binmek isterim diye tutturdu, Barış Çağan da kocaman dondurma isterim diye tepindi. Ağlamak ağlama ama ne ağlamak! resmen iki yaş sendromuna girdi küçüğüm! İki oğlanı da arabaya koyduğumuz gibi eve döndük. Yolda uyudular da kafamız dinlendi azıcık!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder