Sayfalar

2 Kasım 2013 Cumartesi

İçimi Dökeyim...

Ben böyle bir hastalık görmedim...
Denizim eridi bitti.
Bugün dünden bir parça daha iyi. Perşembe günü 25-26 kere kaka yapmıştı. Cuma günü 10 kere kaka yaptı, cumartesiye girdiğimiz şu saatlerde umutla iyileşmesini bekliyorum.

Düzelecek.
Ama çok ağır geçiyor.

Daha kötü hastalıklar olmadığı için Allah'ıma şükürler olsun.

Off...

7 yorum:

 1. Canım Rabbim en kısa zamanda şifasını versin inşallah. Çok zor çocukların hasta olması ama bunu da atlatacak annesi , dediğin gibi daha kötüsünden Allah muhafaza etsin evlatlarımızı inşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sağol canım. bugün de kaka sayısı düşmedi... bekliyorum sabırla...

   Sil
 2. Gecmis olsun allah sifaa versin. Ins bir an once iyilesir

  YanıtlaSil
 3. Off çocuğum mahfolmuştur ya tabi sizde..Çok geçmiş olsun Vildan'cım Allah acil şifa versin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar.Öncelikle geçmiş olsun dilerim.Ve bende de hipoekoik solid nodül varmış.Yedi aylık evliyim.Siz nasılsınız.Solid nodül eriyebilir miYardımcı olursanız çook sevinirim.Ailecek sağlık dilerim sizlere.mail adresimi ekledim.sebahatt21@hotmail.com

   Sil
  2. Merhabalar. Size de çok çok geçmiş olsun. Öğrendiğim kadarıyla eriyebilirmiş ama kesin erir demiyorlar. Zamanla büyümez, olduğu yerde kalır, hormonlara da etki etmezse sorun yok. Sonuç olarak hipoekoik demek, çalışmayan yapıda olması demekmiş. Oğlumun ilk zamanlar çok sık kontrolleri yapılıyordu, şimdi senede bir kontrol ediliyor ve çok şükür ki büyüme tespit edilmiyor. Kan tahlilleri sonuçları da güzel tsh , t3 t4 vs ne gerekiyorsa tüm hormonlarına baklıyor. çok şükür her şey yolunda. Sizin de yolundadır İnşallah. Biz İzmir'de DEÜ çocuk endokrinolojisi bölümüne götürüyoruz oğlumu. büyüme ve gelişimi normal. İlk zamanlar çok korktuk, hala kontrol zamanlarında içimi huzursuzluk kaplıyor ama genel olarak bu sorunu hayatımızdan çıkardığımızı söyleyebilirim. Sevgiyle kalın. tekrar geçmiş olsun. Düzenli ultrason ve kan tahlillerini ihmal etmeyin.

   Sil