Sayfalar

26 Aralık 2014 Cuma

Bizden Kısa Kısa...

Biz bu aralar oturup faaliyet yapmadık fazla fazla.. Hayat rayına yavaş yavaş oturuyor. İnsan acıyı da atlatıyor bir şekilde.

Neler yapıyoruz, fotoğraflara bakalım...

Oğluşlarıma ayrı ayrı doğum günü yapmak yerine, ikisine tek doğum günü yapıp Deniz Baran'ın arkadaşı Doğaç ve ailesini çağırdık. Pastadaki 4 ve 6 mumlarını görünce pek hoşlanmadım durumdan... Oğluşlarımın büyüdüğünü kabul etmek o kadar kolay değil benim için.
Geçen gün arkadaşım Lütfiye, kardeşi Sevil ve arkadaşımın oğlu Toprak bize geldiler. Bu oğluşlar birbirini o kadar seviyor ki... Hep böyle dost kalırlar İnşallah. Oğluşlarımla köfte yapıyoruz burada.. Barış, eline yapışan kıymadan pek de memnun değil. Aşırı titiz benim oğluşum Önlükler de çocuklar için özel, İkea'dan almıştım. Bu bizim 250 litrelik akvaryumumuz. Kocam arka planını strafordan yaptı. Bir de kum şelalesi yaptı çok net çıkmamış ama harika oldu.


Zaman zaman parka gidip güneş alıyoruz. D vitamini vazgeçilmezimiz..
Fırsat bulunca tiyatroya gidiyoruz. Tiyatroyu oğluşlarım çok seviyor. Burada arkadaşım Zeynep ve tatlı kızı Elif de bize katılmıştı.Zaman zaman sahile ve kafeteryalara gidiyoruz. Birlikte deniz havası alıp keyif yapıyoruz.
Burada çalışma masamız salonun ortasında, oğluşların keyfi yerinde..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder